Gratis nalatenschaps-brochure thuis ontvangen?

Oogfonds nieuwsbrief

Opbrengst Oogcollecte ruim €175.000


In november en december 2011 zijn collectanten op pad geweest voor de Nationale Oogcollecte. Zij hebben geld ingezameld voor projecten voor blinden, slechtzienden en mensen met een oogaandoening.

Een collectante in actie

31 januari 2012

Dit keer hebben de collectanten in totaal ruim €175.000 opgehaald! Een geweldige prestatie van iedereen die zich voor de collecte heeft ingezet: organisatoren, collectanten én gevers!

Projecten

De opbrengst van de Nationale Oogcollecte wordt besteed aan twee projecten. Het eerste project richt zich op oorzaken en behandeling van leeftijdgebonden maculadegeneratie (slijtage van het netvlies).

In het tweede project staat maatschappelijke participatie door blinde en slechtziende mensen met een verstandelijke beperking centraal. Het IT-ontwikkelcentrum FabLab biedt deze mensen IT-oplossingen op maat, waarmee zij erg geholpen zijn in hun dagelijks leven.

Loop ook mee in 2012!

Van 10 t/m 15 december 2012 wordt de volgende Nationale Oogcollecte gehouden. Extra collectanten zijn meer dan welkom en kunnen zich aanmelden via www.oogcollecte.nl.

Collectant gemist?

Hebt u de collectant in 2011 gemist? U kunt alsnog ontwikkelingen voor mensen met een visuele beperking steunen door uw bijdrage over te maken op bankrekeningnummer 37.83.43.386 t.n.v. de Nationale Oogcollecte in Doorn. De Nationale Oogcollecte is een initiatief van Bartiméus Sonneheerdt en het Oogfonds.